Dopravně psychologické vyšetření   

Dopravně psychologické vyšetření

Spoustu řidičů je vystaveno stresu kvůli tomu, že musí mít potvrzení od psychologa, že jsou zdravotně a psychicky způsobilí řídit. Povinné je i dopravně psychologické vyšetření - psychotesty. Potvrzení Vám vystaví dopravní psycholog, který pro tyto konkrétní účely získal akreditaci MD ČR. Pokud Vás tedy takové psychotesty čekají, je dobré se obrátit na dopravního psychologa, v něhož máte důvěru.

V tomto ohledu se Vám budeme snažit vyjít maximálně vstříc a nabídneme Vám termín, který Vám bude vyhovovat. Dopravně psychologické vyšetření můžete u nás podstoupit v Praze či v Roudnici nad Labem. Dopravně psychologické vyšetření zahrnuje krátký pohovor, administraci testů, interpretaci dosažených výsledků a sepsání výstupní zprávy, kterou budete potřebovat pro svého praktického lékaře či autoškolu.

Dopravně psychologické vyšetření podstupují profesionální řidiči vozů nad 7,5 tuny, řidiči, jimž bylo odebráno řidičské oprávnění, senioři, ale i lidé ze záchranných, hasičských i policejních sborů.